DJPROMOTION DIGITAL PROMO TOOL

Wypróbuj wersję mobilną BETA serwisu >>
 • O nas

  muzyka dla dj to jest to co znajdziesz u nas!
  Od 1995 roku DJ Promotion wydaje płyty cd audio specjalnie dla DJ'ów. Początkowo były to kolejne numery płyt z wymieszanymi stylami na każdej kolejnej. Obecnie, od czterech lat płyty cd audio są usystematyzowane w następujących seriach:

  BLACK

  produkcje na ogół czarnoskórych artystów czyli hip-hop,urban,rap,dubstep,reggae,soul,r'n'b,...

  POP

  produkcje artystów dance,pop,rock,chill-out,latino, także nu-disco... itp.

  POLSKA

  polskie produkcje pop,rock,dance oraz lepsze jakościowo w tzw. polskiego dance i disco-polo

  HOUSE-MIXES

  produkcje w lżejszych klimatach house czyli na ogół vocal-house,disco-house,funky-house, club-house...

  BIG ROOM-MIXES

  produkcje electro, house w mocniejszych odmianach (np. tech czy progressive), trance i szeroko rozumiane odmiany elektronicznej muzyki tylko industrial, ...

  21 czerwca 2010 roku uruchomiliśmy jako pierwsi w Polsce cyfrową wersję serwisu dla DJ'ów czyli

  DIGITAL PROMO POOL
  w tym serwisie nagrania pogrupowane są w dwóch ketegoriach:
  1. single
  gdzie każdy utwór przyporządkowany jest do określonego singla z okładką , opisem i co ważne z danymi do ZAiKS (w nawiasie).
  2. nagrania
  gdzie każdy utwór figuruje jako pojedynczy track; te kategoria jest użyteczna jeśli użytkownik chce dokładnie przeglądać wszystkie nowe pozycje pojawiające się w serwisie; często bywa tak, że single digital są uzupełniane o nowe remiksy; w sytuacji gdy termin premiery singla i nowego remiksu są różne łatwo będzie go zobaczyć w kategorii "nagrania" niż w kategorii "single"
  Serwis nie działa w typowy sposób dla większości sklepów z digital na Świecie.
  Ale też nie jest sklepem. W digital store -wybierasz,płacisz,ściągasz. W Digital Promo Pool - podpisujesz umowę,wypełniasz raport raz na 14 dni(specjalny system online tu niewidoczny bez logowania),wykupujesz pakiet transferu, ściągasz utwór z certyfikatem do odtwarzania publicznego.

  Muzyka dla dj to jest to co znajdziesz u nas, ale oprócz roli dostawcy materiału dla DJ'ów serwis chce pomagać nowym zdolnym producentom. Do tego służy "Panel Demo", gdzie można w prosty sposób wgrać swoje demo (więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie demo)

  Digital Promo Pool nie będzie ograniczał się do nagrań dostarczanych przez polskich wydawców czy niezależnych producentów (demo). Już teraz otrzymujemy coraz więcej repertuaru z zagranicznych firm i niezależnych producentów, którzy szukają swojej szansy w Polsce.

  Liczymy na uwagi użytkowników serwisu, bo cały czas będziemy go rozwijać.

  muzyka dla dj to jest to co znajdziesz u nas!